KPPSP Radziejów

V Wojewódzkie Pokazy i Parada Strażacka w Ciechocinku za nami.


10 czerwca 2018 r. 12:27
V Wojewódzkie Pokazy i Parada Strażacka w Ciechocinku za nami.

Zapraszamy na V Wojewódzkie Pokazy i Paradę Strażacką, które odbędą się dnia 9 czerwca 2018 r. o godzinie 15.00 w Ciechocinku.

Dnia 09 czerwca 2018 r. na Stadionie Miejskim w Ciechocinku odbyły się V Wojewódzkie Pokazy połączone z Paradą Strażacką.

Głównymi organizatorami Parady i Pokazów były Ochotnicza Straż Pożarna w Ciechocinku i Straszewie a wśród partnerów znalazły się m. in.  Przedszkolna Drużyna Kubusia Puchatka z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Ciechocinku oraz Komenda Powiatowa PSP w Aleksandrowie Kujawskim. Wydarzenie z roku na rok zyskuje sobie coraz większą liczbę zarówno uczestników jak i odbiorców, którzy chętnie korzystają z bogatego programu przygotowanego przez organizatorów. W tym roku oprócz Parady pojazdów strażackich ulicami miasta oraz ich prezentacji były: pokazy sikawek konnych i przenośnych, konkursy dla strażaków, konkury i zabawy dla dzieci, przedszkolne miasteczko strażackie oferujące zabawy i warsztaty dla najmłodszych w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo ...",  a także pokazy grupy specjalistycznej, poszukiwawczo - ratowniczej z psami OSP Gdańsk. Dla odwiedzających zorganizowano stoiska firm prezentujących strażackie akcesoria, stoiska gastronomiczne a dla najmłodszych "dmuchańce".

Krwiobus i stoisko DKMS, również cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Strażacka atmosfera, różnorodność atrakcji i świetna organizacja powoduje, iż z pewnością zarówno mieszkańcy jak i uczestnicy Parady  już dziś czekają na kolejną Jej edycję.

Zapraszamy do galerii.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony na facebooku gdzie znajduje się szersza fotorelacja. Zobacz.

 

KPPSP Aleksandrów Kujawski
87-700 Aleksandrów Kujawski, ul. Halinowo 2a
Tel. 54 231 89 00 (centrala)
Tel. / Fax. 54 282 40 60

Numer alarmowy
998 lub 112
Polecane strony
BIP